ruletasystemy.cz
Jak vyhrát v ruletě - návody, systémy, strategie Systémy rulety

Labouchere systém

Co je to Labouchere systém?

Systém Labouchere je také nazýván i odškrtávací systém. Dají se vyhrát vysoké částky při poměrně nízkých sázkách. Oproti systému Martingale, kde při delší neúspěšné sérii musíte vsadit mnoho, v Labouchere jsou sázky výrazně nižší.

Jak to funguje?

Napište si libovolně dlouhou řadu čísel, například: 1, 2, 3, 4, 5. Výška sázky je součet první a poslední číslice, teda 1 + 5 = 6. Vsadíte 6 žetonů na zvolenou barvu (anebo na sudou, lichou či vysokou, nízkou) a budete vsázet pouze na ni.

Jestliže vyhrajete, škrtnete dvě číslice (z každé strany jednu), tedy 1 a 5, číselná řada nyní vypadá: 2, 3, 4, takže další sázka bude 2 + 4 = 6.

Jestliže prohrajete, přidáte prohranou částku, to znamená 6 na konec řady, která vypadá nyní 2, 3, 4, 6, takže nejblíže vsadíte 8(2+6).

Tímto způsobem postupujete dál, až po vyškrtání všech čísel. Při prohře přidáváte jedno číslo a při výhře škrtáte dvě čísla.

Co dodat na závěr

Systém Labouchere má tu výhodu, že pokud udržíte počet proher a výher na stejné úrovni, budete vždy v plusu. Na vyrovnanou hru stačí, když vyhrajete pouze jednu hru ze tří.

Kasina kde můžete hrát a vyhrát reálné peníze

Pořadí Název kasina Přivítací bonus
1. Fortuna 500 CZK VSTUP do kasina
2. Chance 5000 CZK VSTUP do kasina
3. Tipsport 5000 CZK VSTUP do kasina
4. SYNOT TIP 5000 CZK VSTUP do kasina

Anebo si vyzkoušejte systém při hře zdarma