ruletasystemy.cz
Jak vyhrát v ruletě - návody, systémy, strategie Systémy rulety

Martingale systém

Co je to Martingale systém ?

Je to jeden z nejjednodušších a zároveň nejoblíbenějších ruletových systémů, který pochopí každý. Spočívá ve zdvojnásobování sázek po každé prohře.

Jak to funguje?

Začnete tak, že vsadíte 1 žeton tam, kde je výhra jedna ku jedné, např. červené/černé, sudé/liché, velké/malé číslo a budete stále vsázet na toto vybrané pole. Pokud nevyhrajete, jednoduše zdvojnásobíte svoji sázku, takže vsadíte 2 žetony. Pokud opět nevyhrajete, vsadíte 4 žetony atd. V kole, ve kterém vyhrajete, se Vám vrátí všechno, co jste předtím prohráli + 1 žeton. Tím jste vydělali 1 žeton k dobru. Jestliže padne nula, což se stává málo, tak to budete brát, jako kdyby padla opačná barva. Teoreticky takto hráč může dosáhnout po malých výhrách velký výdělek. Tato teorie je platná, jen při dodržování pravidel systému, které se nesmí porušit.

Příklad hry:

Sázka Vsazená barva Výsledek hry Výhry celkem
1€ červená černá 1€ 0€
2€ červená černá 3€ 0€
4€ červená černá 7€ 0€
8€ červená červená 15€ 16€

Tipy od nás

  • Nezačínejte vysokou sázkou. Pokud jste trpěliví, vsázejte od 1 eura. Tím máte větší šanci, že neprohrajete mnoho při dlouhé nepříznivé sérii.
  • Po tom, jak vyhrajete, doporučujeme začít od začátku a toto opakovat po každé výhře.
  • Počkejte, až na ruletě padne např. 3x za sebou červená a potom začněte vsázet na černou. Toto se dá využít u rulet, které nabízí free spin. (Free spin u rulety je něco úplně jiného než freespiny na automatech. Roztočíte ruletu, aniž byste něco vsadili. Během tohoto spinu sice nic nevyhrajete, ale ani neprohrajete.) Free spiny na ruletě můžete využít v každém online kasinu uvedeném na této stránce.
  • Pozor na limity rulety. Vyberte si verzi hry s vyšší maximální sázkou, abyste mohli navyšovat sázky i v případě nepříznivé série.

Kasina kde můžete hrát a vyhrát reálné peníze

Pořadí Název kasina Přivítací bonus
1. Fortuna 500 CZK VSTUP do kasina
2. Chance 5000 CZK VSTUP do kasina
3. Tipsport 5000 CZK VSTUP do kasina
4. SYNOT TIP 5000 CZK VSTUP do kasina

Anebo si vyzkoušejte systém při hře zdarma